Vítejte

Barevný design na přání

Nejste pro nás pouze číslem objednávky, ale člověkem, kterému rádi vyjdeme vstříc, bude-li to v našich silách.

Líbí se Vám určitý střih, ale nevyhovuje vám typ materiálu, barevnost, kombinace? Napište či zavolejte, dohodneme se…♥.

Při nadstandartních úpravách účtujeme +20% z ceny výrobku.

Úprava oblečení na míru

Díky osobitému přístupu ke každému zákazníkovi a každé objednávce Vám můžeme nabídnout úpravu střihu na míru. Potřebujete poradit s výběrem střihu, materiálu? Nevyhovuje Vám klasická konfekční velikost? Rádi byste úpravu střihu, typ výstřihu, délku rukávů, délku šatů…?

Napište či zavolejte, dohodneme se…

Při nadstandartních úpravách účtujeme +20% z ceny výrobku.

100% Česká výroba

Oblečení je ušito v malé podkrovní dílně v naší roubence u lesa na kraji Českého Ráje. Každý kousek, od prvního nápadu a výběru látky, do posledního odstřihnutí nitě vzniká s láskou a pečlivostí pod rukama Vendulky. Stojíme si nad individualitou a originalitou, proto jsou i nejoblíbenější kousky ušity jen v malých seriích po pár kusech. Jiné zas jako naprosté originály vzniklé z náhlého nápadu. Abychom Vám mohli nabídnout i oblíbené dětské kousky, pomáhá nám s šitím dětského oblečení šikovná švadlenka Lenka (díky Leni ♥).

Slow fashion

Slow fashion, pomalá móda. Pojem stále více známý. Je opakem k masové produkci textilního průmyslu mezinárodních řetězců, který je pro přírodu, lidstvo a Zemi dále neudržitelný.
Pomalá móda je šitá s láskou a v úctě k přírodě a životnímu prostředí. Stará se o to, kdo, jak, a za jakých podmínek zboží vyrábí. Pomalá móda je pro ty, kteří mají dobrý pocit z podpory malých (českých) výrobců oproti masové levné výrobě z Číny. Pro ty, kteří mají radost z pár nadčasových, originálních a kvalitně ušitých kousků ve skříni, které vydrží.