O nás

Jsme Sedlákovi a tvoříme s radostí pod značkou Zradosti tzv. pomalou módu šitou s láskou a radostí.

S nadšením sobě vlastním vybíráme látky, nakupujeme, navrhujeme, šijeme, fotíme. 

Česká značka Zradosti vznikla v r.2012, v době, kdy jsme chtěli pohodlné, veselé a kvalitní oblečení pro naše děti.

Naše děti tak už 7 let testují kvalitu a praktičnost v náročných podmínkách :).

Vendulka Sedláková vystudovala oděvnictví na střední průmyslové škole textilní, proto Vám kromě nadšení může nabídnout i profesionální zpracování.

Věříme, že pokud něco tvoříme s radostí a kvalitně, výrobek si najde své spokojené zákazníky a budeme rádi, když se mezi ně zařadíte i Vy. .

Naše firma se, stejně jako vše, postupně vyvíjí a zaměřujeme se nyní nejen na dětské oblečení, ale i na originální kousky (nejen) pro ženy. Najdete tak v naší nabídce pohodlné a krásné dámské sukně, trička, šaty, mikiny, mikinošaty…

 

Mám velikou radost, že vám mohu oznámit, že od června 2019 v dílně Zradosti budou vznikat díla ve spolupráci s milou a nadanou umělkyní, keramičkou, výtvarnicí, Romanou Lašťovičkovou alias Ateliér Hnízdo. Její nádherné autorské potisky látek nejen na sukních a šatech už možná znáte… Jaké konkrétní kousky to budou prozatím neprozradíme, ale můžete se těšit, že budou jistě krásné!
Jsem vděčná za toto setkání a tento projekt ??❤️ Látky Ateliéru Hnízdo
Zároveň budu muset omezit šití na zakázku, k čemuž jsem se stejně chystala. Dám více prostoru vlastní tvorbě, protože k té mě srdce táhne více a obojí stíhat nemohu….
Děkuji za pochopení ?